ŽELEZNICE SRBIJE
Izmene u saobraćaju na niškoj pruzi
Sreda, 04. April 2007.

Na magistralnoj pruzi Niš - Preševo, zbog izvođenja građevinskih radova između stanica Grdelica i Predejane, od 1. aprila promenjena je organizacija saobraćaja putničkih vozova, rečeno je Medija centru "Železnica Srbije" u Sektoru za prevoz putnika.

U saobraćaj su uvedeni vozovi na relaciji:  Niš – Leskovac, koji iz Niša saobraća u 3.50 sati, Leskovac - Crveni Krst, sa polaskom iz Leskovca oko 5.15 sati, Crveni Krst – Preševo, koji  po redu vožnje iz stanice Crveni Krst polazi u 7.00 sati, kao i voz od Preševa do Niša sa polaskom u 11.20 sati i kompozicija od Leskovca do Niša  u 21.24 sata.

Na deonici od Niša do Preševa ne saobraća voz koji iz Preševa za Crveni Krst  polazi u 2.30 sati, kao i vozovi iz Niša za Aleksinac u 13.25 i u povratku iz Aleksinca u 14.25. Lokalni putnički voz na relaciji Crveni Krst – Preševo, koji kreće u 19.05, saobraća  samo do Leskovca, a izostaje na relaciji od Leskovca do Preševa.

"Železnice Srbije" ,od 1.aprila, promenile su organizaciju saobraćaja putničkih vozova i na relaciji Niš – Dimitrovgrad - Niš.

U saobraćaj su uvedeni vozovi koji iz  Niša za Dimitrovgrad, polaze u 7.30 sati , a u povratku iz Dimitrovgrada u 11.30. sati, kao i  kompozicija  koja iz stanice Bela Palanka za Niš kreće u 5.19 sati. Na pravcu od Dimitrovgrada do Niša ne saobraća  kompozicija sa polaskom iz Dimitrovgrada  u 6.50 sati, dok voz, koji iz Niša po redu vožnje kreće u 3.50 sati, vozi samo do Bele Palanke, a izostaje na deonici od Bele Palanke do Dimitrovgrada.

Broj pregleda: 1083
IZDVAJAMO
AKTUELNO
VESTI
RED VOŽNJE
KOMERCIJALNE POVLASTICE
NAJNOVIJA "PRUGA"
LOKACIJA TERETNIH KOLA
MEDIJA CENTAR
ŠARGANSKA OSMICA
TURISTIČKI VOZ "ROMANTIKA"
PLAVI VOZ
 
© Železnice Srbije 2006 | designed & produced by MASSVision, powered by cMASS